صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

برگزاری اولین جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

اولین جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با حضور گسترده کارمندان و مدیران این شرکت از ششم دی ماه آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ این جشنواره به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بامحوریت ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق و همچنین افزایش نشاط اجتماعی و کاری ، بهبود سلامت جسمی و روانی ، تحکیم روابط جمعی پرسنل و توسعه فعالیت های ورزشی از تاریخ ششم دی ماه، آغاز شده و تا بیست و دوم بهمن ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

این مسابقات با همکاری اداره ورزش، حوزه مقاومت بسیج و امور زنان و خانواده در رشته های شطرنج، تنیس روی میز، پرتاب دارت و تیر اندازی در دو گروه بانوان و آقایان، در قسمت آقایان، طناب کشی، فوتبال دستی، فوتسال کارکنان و مدیران و والیبال و در قسمت بانوان، مسابقات آمادگی جسمانی به صورت تیمی و انفرادی اجرا خواهد شد .

گفتنی است؛ در فوتسال رده کارکنان، شانزده تیم، درفوتسال رده مدیران، شش تیم و والیبال، چهار تیم دوازده نفره به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.همچنین مسابقات انفرادی در رشته های شطرنج، تنیس روی میز، پرتاب دارت، تیر اندازی، طناب کشی و آمادگی جسمانی بانوان، با حدود  سیصد نفر شرکت کننده برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت  توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٤:٢٤ - 1397/10/16 عدد : ٧٦١ تعداد نمایش : 996

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال