صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

اجرای مانور مدیریت بحران در منطقه برق رودکی

مانور اصلاح و بهینه سازی تاسیسات برق رسانی، منطقه برق رودکی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ، به همت دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و با فرماندهی معاونت هماهنگی ونظارت جنوبغرب این شرکت اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ این مانور روز پنج شنبه، دوازدهم مهرماه در قالب طرح جهادی 50*4 به همت نیرو های عملیاتی این شرکت در محدوده هایی از منطقه برق رودکی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما؛ این مانور با هدف ، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق رسانی محدوده خیابان طالقانی منشعب از خیابان زرند درمنطقه 9 شهرداری اجرا شد .

از اهداف این طرح جهادی که سبب ارتقاء آمادگي هر يك از سازمان هاي مربوطه به منظور مقابله با حوادث گوناگون غير مترقبه ،طبیعی وغیر طبیعی، احتمالي می شود، می توان به بالابردن آمادگي اكيپ هاي اجرايي و روحيه كارگروهي در سطح وسيع، افزايش سرعت عمل و پاسخگويي مناسب به حوادث، افزايش حس اعتماد به نفس و مسئوليت و سطح مهارت فني و ايمني، افزايش توان مديريت در توزيع مناسب منابع در شرايط بحران، انجام عمليات پيشگيرانه بهره برداري و اصلاح و رفع معضلات شبكه در محدوده وسيع به صورت ضربتي، ايجاد هماهنگي بيشتر با سازمان ها و نهادهاي خدماتي در مدیریت بحران هاي شهري، انجام فعالیت فرهنگی در خصوص مدیریت مصرف اشاره کرد.
بر اساس این گزارش از اکیپ های عملیاتی در این مانور به عنوان مناطق معین ،مناطق برق نارمک ، هفده شهریور و بیهقی حضور داشتند.
گفتنی است؛ عملیات اصلاح و بهینه سازی تاسیسات برق رسانی این منطقه با مشارکت شهرداری و پلیس راهور منطقه 9،کلانتری 119 مهرآباد ، سازمان آتش نشانی و اورژانس تهران انجام شد.

 

 

 


١٥:٢٧ - 1397/07/14 عدد : ٦٨٣ تعداد نمایش : 1223

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال