صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

بازدید مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ از منطقه برق سعادت آباد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ طی بازدیدی سرزده، از فعالیت های منطقه برق سعادت آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ مهندس حسین صبوری،مدیرعامل شرکت،صبح روز سه شنبه، شانزدهم مردادماه، از میز خدمت منطقه برق سعادت آباد بازدید و از نزدیک در روند اجرای فعالیت های این منطقه در زمینه میز خدمت قرار گرفت. وی در این بازدید ضمن تاکید بر لزوم احترام به حقوق مشترکان توسط کارکنان گفت: تسهیل در اجرای امور، بالا بردن سرعت ودقت و تکریم ارباب رجوع، از تاثیرات وجود میز خدمت در مناطق برق این شرکت است.
مهندس حسین صبوری؛ راه‌اندازی میز خدمت را راهکاری برای تسریع در انجام کار ارباب‌رجوع و توجه به حقوق شهروندی برشمرد و گفت: تکریم مشترکان با عمل و انجام کار، محقق می شود و انتظار می رود تا کارکنان شرکت با تمام تلاش خود این امر را میسر کنند.
در ادامه مدیرعامل  همچنین از فعالیت های واحد خدمات مشترکین و حوزه بهره برداری بازدید میدانی به عمل آورد.
 در پایان این بازدید، مهندس حسین صبوری ضمن تشکر از  مدیر و کارکنان منطقه سعادت آباد در نشستی که با حضور مهندس ساداتی مدیر این منطقه در خصوص چالش های این منطقه تشکیل شد بر لزوم حرکت در خط مشی ستاد راهبردی توسط مناطق بیست و دوگانه تاکید کرد و گفت: به هیچ وجه تمایزی در مناطق برق تهران وجود نداشته و ارائه خدمت شایسته و با کیفیت تحت نظارت مدیران مورد انتظار می باشد.
وی در ادامه این نشست؛ در خصوص انتقال و انعکاس مطالبات و انتظارات مناطق برق به همکاران حوزه هماهنگی و نظارت و همچنین راهبران ستادی به منظور بررسی موضوع و اتخاذ تدابیر لازم تاکید کرد.

 

 


١٧:٠٠ - 1397/05/16 عدد : ٦٢٥ تعداد نمایش : 1243

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال