صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

تاکید بر استفاده حداکثر ی از منابع و کالای موجود در بازدید از انبار مرکزی توزیع برق تهران بزرگ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در بازدید از انبار مرکزی این شرکت، بر استفاده حداکثری از منابع و کالای موجود، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، ، مهندس حسین صبوری مدیرعامل شرکت، در نشست جانبی این بازدید ضمن تقدیر از تلاش و زحمات شبانه روزی همکاران در امور انبارها گفت: استفاده حداکثری از کالاهای موجود به ویژه در بخش کالاهای مستعمل با هدف حفظ و استفاده بهینه از منابع موجود، از اولویتهای این شرکت می باشد.
مدیرعامل شرکت با اشاره به فعالیت های حساس حوزه فنی و مهندسی گفت: سرمایه گذاری بر روی توانمندسازی همکاران و آموزش پرسنل انبار و کارگاه ها، باید در دستور کار قرار گیرد.
وی همچنین پایداری شبکه و تاب آوری تاسیسات و تجهیزات را از موارد حائز اهمیت بر شمرد و افزود: رعایت ایمنی، نظارت و کنترل موجودی انبار، استفاده از اجناس استاندارد و ابزار کار مناسب، بهره گیری حداکثری از منابع حداقلی، مدیریت هزینه ها و همچنین صرفه جویی در اجرای پروژه ها از نکات ضروری و لازم الاجرا می باشد.
وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: ارزشمندترین سرمایه، تلاش صادقانه همکاران در هر نقطه از شرکت با هدف ارائه خدمت بی منت و وظیفه مدارانه به مردم فهیم و ارزشمند تهران است.

 

 


١١:١٤ - 1397/05/14 عدد : ٦٢٣ تعداد نمایش : 1183

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال