صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

حضور شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در نمایشگاه چهل سال دست آوردهای انقلاب اسلامی

کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در نمایشگاه چهل سال دست آوردهای انقلاب اسلامی، پاسخگوی سوالات شهروندان هستند.

کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در نمایشگاه چهل سال دست آوردهای انقلاب اسلامی، پاسخگوی سوالات شهروندان هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور دستگاه های مختلف کشوری و لشگری، در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، واقع در بزرگراه شهید حقانی جنب پارک طالقانی برگزار شده است.
در این نمایشگاه که در ایام دهه مبارک فجر، هر روز از ساعت 9 صبح تا 19، پذیرای مراجعان، است، حاصل تلاش ها و فعالیت های انجام شده دستگاه های خدمات عمومی کشور در چهل سال گذشته، ارائه و اقتدار و توانمندی میهن اسلامی در کسب استقلال علمی، فنی و نظامی، به نمایش گذاشته شده است.
بر اساس این گزارش، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز، همگام با سایر سازمان های خدمات رسان وزارت نیرو، در غرفه صنعت آب و برق، مستقر در تالار پروانه ها در محل دائمی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، به منظور نمایش فعالیت های صورت گرفته این شرکت، حضور پیدا کرده و کارشناسان این شرکت با برپایی میز خدمت، اقدام به ارائه خدمات موردنیاز شهروندان در زمینه برق، کرده و پاسخگوی سوالات عموم  در این حوزه، می باشند.
لازم به ذکر است؛ مراسم اختتام نمایشگاه، روز سه شنبه، 23 بهمن ، برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ در روز شمار ایام الله دهه فجر امسال، امروز، شنبه، سیزدهم بهمن ماه، روز انقلاب اسلامی، چهل سال مکتب فکری امام(ره)، نصرت الهی و ولایتمداری، نام گرفته است.

 

 

 

 

 

محمدعلی منصوری - روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٥:٢٣ - 1397/11/13 عدد : ٧٨٦ تعداد نمایش : 1695
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال