• 1397/10/29 - 14:52
  • بازدید: 2999
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاري مراسم معارفه مدير جديد منطقه برق دانشگاه

با حضور معاونان منابع انسانی، هماهنگی و نظارت شمالغرب و جمعی از مدیران، مدیر منطقه برق دانشگاه تودیع و معارفه شد.

با حضور معاونان منابع انسانی، هماهنگی و نظارت شمالغرب و جمعی از مدیران، مدیر منطقه برق دانشگاه تودیع و معارفه شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در نشست تودیع و معارفه مدیر منطقه برق دانشگاه که صبح امروز با حضور حمیدرضا ملکی وش، معاون منابع انسانی، فرید حیدری، معاون هماهنگی و نظارت شمالغرب، تنی چند از مدیران حوزه ستادی و مدیران و همکاران منطقه برق دانشگاه، در این منطقه برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات آقای رضا شیخان، آقای سعید اسکندری، به عنوان مدیر منطقه برق دانشگاه، معرفی شد.
بر اساس این گزارش، حمیدرضا ملکی وش، وظایف تیم مدیریتی در مناطق برق و خدمت به مردم ومشترکان در چهارچوب قانون و دستورالعمل ها را، مهم عنوان کرد و با بیان ضرورت بهره گیری از ظرفیت و توانایی نیروهای با استعداد و جوان، در مسیر دستیابی به اهداف استراتژیک شرکت، گفت: ایجاد انگیزه و روحیه کار تیمی و  استفاده از تجارب مدیران قبلی، یکی از عوامل موفقیت سازمان ها می باشد.
در این نشست، مهندس فرید حیدری،معاون هماهنگی و نظارت شمالغرب نیز از تلاش های ستودنی آقای رضا شیخان، در طول تصدی مدیریت منطقه برق دانشگاه قدردانی کرد و گفت: مجموعه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در مسیر رسیدن به اهداف، با تکیه بر کار گروهی وتیمی و ارتقاء شاخص های عملکردی، حرکت می کند.
مهندس شیخان نیز در پایان این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از معاونت هماهنگی و نظارت شمالغرب و مدیران و همکاران منطقه برق دانشگاه، اظهار داشت: بی شک، تک تک کارکنان در هر جایگاهی، جهت رسیدن به اهداف این شرکت گام بر می دارند.
مهندس اسکندری نیز با اشاره بر اهمیت خدمت به مردم، اظهار امیدواری کرد؛ این منطقه، روند رو به رشد خود را همچنان ادامه دهد.


 


 


 


 


 


سمیرا رضایی - روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

  • گروه خبری : اسلایدر خبری,عمومی,داخلی,صنعت برق,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 772
کلمات کلیدی