• 1399/12/30 - 14:30
  • بازدید: 118
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

"حسین صبوری" مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در پیامی، فرارسیدن نوروز 1400 را به مشترکان این شرکت و خانواده کارکنان برق پایتخت، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ متن این پیام به شرح ذیل است:

فرارسیدن نوروز باستانی و بهار طبیعت، همواره نوید بخش آغازی دوباره است؛ طلیعه شروعی نو، پرتوان و شاداب در مسیر تعالی، روشنایی و امید و چه زیبا که نوروز امسال، علاوه بر طراوت جامه سبز طبیعت میهن همیشه سربلند، با حلول ماه شعبان و ولادت حضرت قائم(عج) نیز مزین شده است.

سالی که گذشت به واسطه فشارهای بین المللی و شیوع بیماری کرونا، آحاد مردم شریف ایران اسلامی و خادمانشان در صنعت برق را با مشکلات متعددی مواجه ساخت.

خدای بزرگ را شاکریم که علیرغم همه این مشکلات، توانستیم با توکل به ذات مقدسش، با اجرای طرح هایی همچون غیرحضوری سازی خدمات و بی نیازی هموطنان تهرانی از مراجعه حضوری به ادارات و مناطق برق، جایگزینی کامل خطوط هوایی فرسوده با کابل خودنگهدار با طولی بالغ بر 7 هزار کیلومتر، اجرای طرح هوشمندسازی مرکز اتفاقات(هما)، بهره برداری از پایگاه اینترنتی نوین و هوشمند به منظور تسهیل ارائه خدمات غیرحضوری، راه اندازی مرکز داده جدید به منظور بهبود فرایند این دسته از خدمات، بهره برداری از یکی از مجهزترین مراکز کنترل دیسپاچینگ توزیع نیروی برق کشور و بسیاری از اقدامات دیگر، در پیشگاه خداوند و مردم شریف پایتخت، روسفید و سربلند باشیم.

در زمستان 1399 نیز شاهد دشواری ها و مشکلاتی در تامین سوخت نیروگاه ها بودیم که عبور از این بحران، نه تنها با تلاش همکاران بلکه با غیرت و همراهی همه جانبه مردمی محقق شد که همواره دستگیر خادمان خود در این مجموعه در شرایط بحرانی بوده اند و بی شک در سال آتی نیز با فرارسیدن فصل گرما و افزایش بار شبکه برق، با رعایت راهکارهای مدیریت مصرف انرژی، ما را در حفظ پایداری شبکه برق، یاری خواهند کرد.

این جانب وظیفه خود می دانم از تمامی مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و هموطنان عزیز ساکن در پایتخت به پاس حضور دلگرم کننده شان در کنار کارکنان این شرکت که میثاقی جز تامین آسایش و آرامش ایرانیان ندارند و صبر و بردباری آنان در گذر از مشکلات پیش آمده، تشکر و قدردانی کرده و سالی پر از سلامتی را برای آنان آرزو کنم.

همچنین سر تعظیم فرود می آورم به همکارانم که صبورانه و خاضعانه، کمر خدمت به هموطنان خود بسته اند و غیرتمند و پرتلاش، ادامه دهنده راه شهیدان این مرز و بوم در اعتلای نام ایران وایرانی بوده اند. نوروزتان پیروز و دلهایتان شاد باد.

  • گروه خبری : اسلایدر خبری,عمومی,داخلی,صنعت برق,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 1252
کلمات کلیدی
محمدعلی منصوری

محمدعلی منصوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید