• 99/12/02 - 08:01
  • بازدید: 1461
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
همزمان با سراسر کشور

برق مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال در تهران، قطع شد

هماهنگ با سراسر کشور، طی مانوری، برق مراکز غیرقانونی استخراج ارز دیجیتال و انشعابات غیرمجاز مورد استفاده تابلوهای تبلیغاتی در تهران، قطع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ همزمان با مانور سراسری شرکت های توزیع نیروی برق در کشور، نیروهای عملیاتی برق پایتخت نیز طی مانوری هماهنگ در سطح مناطق 22 گانه، ضمن شناسایی مزارع غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال، اقدام به قطع برق این مراکز و همچنین قطع انشعابات غیرمجاز مورد استفاده برخی از تابلوهای تبلیغاتی کردند.

در این مانور که با حضور تمامی نیروهای فنی و به کارگیری خودروهای عملیاتی مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برگزار شد ضمن شناسایی و قطع انشعابات برق غیرمجاز، روشنایی معابر بزرگراهی و ساعت های نجومی خطوط روشنایی نیز بر اساس برنامه ریزی های ابلاغ شده، تنظیم شد.

بر اساس این گزارش؛ با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکان تهرانی، به موازات مانور مزبور، تیم ویژه بحران شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز با حضور در منطقه برق بعثت، با جابجایی تعدادی از ترانسفورماتورهای پربار، اقدام به کاهش بار تجهیزات و افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه برق این منطقه کرد.

این مانور که به شکل ضربتی برگزار شد، پنجمین مانور تیم ویژه بحران برق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بود.

  • گروه خبری : اسلایدر خبری,عمومی,داخلی,صنعت برق,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 1233
کلمات کلیدی
محمدعلی منصوری

محمدعلی منصوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید