صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

تسریع در روند دریافت اطلاعات مشترکان برق با همکاری اپلیکیشن های پرداخت

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور سهولت و دسترسی آسان مردم برای ثبت اطلاعات خود، همکاری با اپلیکیشن های پرداخت را شروع کرد.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور سهولت و دسترسی آسان مردم برای ثبت اطلاعات خود، همکاری با اپلیکیشن های پرداخت  را شروع کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ این شرکت با بیان این مطلب که از ابتدای مهرماه دیگر قبوض کاغذی چاپ نخواهد شد از هموطنان تهرانی درخواست کرد، حداکثر تا 15 شهریور ماه اطلاعات خود را به منظور دریافت قبض الکترونیکی، ارسال کنند.
 احترام به محیط زیست و  حفظ حقوق شهروندی و صرفه جویی در مصرف کاغذ از اولویت های این شرکت است و به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به مشترکان، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اقدام به مبادله تفاهم نامه با شرکت های، به پرداخت ملت ، پرداخت الکترونیکی پاسارگاد ، تجارت الکترونیک پارسیان و آسان پرداخت پرشین و برخی دیگر از درگاه ها و اپلیکیشن ها، کرده است.
گفتنی است؛ از این پس مشترکان می توانند ، به منظور استعلام قبوض برق و پرداخت آنها از برنامه های کاربردی این شرکت ها استفاده کنند.
بر اساس گزارش خبرنگار ما؛ شهروندان از طریق استفاده از این برنامه ها می توانند قبوض خود را با جزئیات مشاهده و پس از رویت پرداخت کنند، بدون شک در دنیای امروز،استفاده از تکنولوژی های به روز ما را یاری خواهد کرد تا بتوانیم خدمات مورد نیاز شهروندان را در کمترین زمان و به بهترین نحو ممکن، به آنها ارائه دهیم و ارسال قبوض الکترونیکی به مشترکان یکی از همین اقدامات به شمار می آید.  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در پایان؛ ضمن قدردانی از شهروندان پایتخت که همواره همراه این شرکت بوده اند، از مشترکان درخواست کرد، در صورت درخواست اطلاعات شناسه قبض از طریق برنامه های کاربردی شرکت های فوق نسبت به ارائه اطلاعات با این سامانه ها، همکاری کنند.

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٦:٣٠ - 1398/06/11 عدد : ٩٤٤ تعداد نمایش : 3112
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال