صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست

ایمنی 

برگزاری نشست کمیته عالی ایمنی و کنترل ضایعات

نخستین نشست کمیته عالی ایمنی و کنترل ضایعات HSE در سال 98 برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ جلسه کمیته عالی ایمنی و کنترل ضایعاتHSE  در روز سه شنبه مورخ 98/02/17 با حضور مهندس پرکنی, ریاست محترم مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار وزارت تعاون و کار و اموراجتماعی و معاونان و مدیران و اعضاء کمیته مذکور برگزار شد.

در این نشست مهندس پرکنی، رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار نیز،  از اعلام آمادگی وزارت کار برای آموزش نیروهای پیمانکار در راستای تفاهم نامه فی مابین و استفاده از پتانسیل و تجهیزات آزمایشگاهی مرکز تحقیقات  وزارت تعاون، خبر داد .

در این نشست مهندس ناظریان ,معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز، حفظ ایمنی و سلامت کارکنان و برنامه ریزی و اقدامات دقیق برای  بخش حفاظت از شبکه و تاسیسات و حریم شبکه های توزیع را به عنوان مهم ترین وظایف پیش رو دانست.

درادامه، حسینی، مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع برق تهران بزرگ، گزارشی از مهم ترین اقدامات انجام شده در جهت سازماندهی فعالیت های تحت پوشش در سطح شرکت توزیع برق تهران بزرگ، ارائه کرد .

انعقاد تفاهم نامه همکاری  با مرکزتحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار به عنوان مرجع ایمنی کشور و دانشگاه تهران به عنوان مرجع علمی تخصصی کشور، اجرای مدل ارزیابی جامع عملکرد ایمنی مناطق 22 گانه تهران طبق ساختار 100 امتیازی ، انجام پژوهش کاربردی در زمینه ایمنی برق و شناسایی عوامل ایجاد انگیزش در کارکنان در بخش تخصصی طب کار، تصویب و ابلاغ دستورالعمل انگیزشیHSES  و آگاه سازی شهروندان با درج علائم هشداردهنده بر روی تاسیسات از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

 

دفتر روابط عمومی شرکت توزیع  نیروی برق تهران بزرگ

 

 


٢٠:٢٣ - 1398/02/23 عدد : ٨٥٧ تعداد نمایش : 1235
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال