صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست

اقتصاد مقاومتی 

رونق تولید و اقتصاد مقاومتی، سرلوحه فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در اولین نشست کمیته اقتصاد مقاومتی این شرکت در سال 98، بر کمک به تحقق شعار سال و حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ مهندس حسین صبوری، مدیرعامل، در اولین نشست کمیته اقتصاد مقاومتی در سال 98 که روز شنبه، 21 اردیبهشت ماه برگزار شد، با بیان ضرورت توجه جدی به رهنمون های مقام معظم رهبری به منظور تحقق رونق تولید در سال جاری، بر اجرای برنامه های تاثیرگذار در حوزه اقتصاد مقاومتی به عنوان سرلوحه فعالیت های شرکت، تاکید و تمامی مدیران و کارکنان را  موظف به تلاش دوچندان به منظور اجرای دقیق فعالیت های کاهش تلفات به ویژه حذف شبکه های سیمی، احداث کابل های خودنگهدار و استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر، کرد.
بر اساس این گزارش؛ حمیدرضا منصوری، معاون برنامه ریزی و دبیر کمیته اقتصاد مقاومتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز، با اشاره به برنامه های راهبردی و موثر تعریف شده در دبیرخانه این کمیته، گزارش مشروحی از مهم ترین فعالیت های اجرا شده در این بخش را به حاضران، ارائه داد.
شایان ذکر است، بررسی فرآیند مدیریت کاهش تلفات و شاخص های مرتبط و وضعیت عملکرد نصب کنتورهای هوشمند در سال گذشته و برنامه های تدوین شده به منظور اجرا در سال جاری، از دیگر موضوعات و گزارش های مطرح شده در این نشست، بود.

 

 

 


١٩:٥٥ - 1398/02/23 عدد : ٨٥٥ تعداد نمایش : 1062
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال