صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

برنامه ریزی راهبردی با نگاه اقتصادی در مدیریت پیک تابستان 98

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در بازدید از منطقه برق نیاوران بر برنامه ریزی راهبردی با نگاه اقتصادی در مدیریت پیک تابستان 98، تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در بازدید از منطقه برق نیاوران بر برنامه ریزی راهبردی با نگاه اقتصادی در مدیریت پیک تابستان 98، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، مدیرعامل این شرکت و هیات همراه، عصر روز سه شنبه هفدهم مهرماه سال جاری در بازدید از منطقه برق نیاوران، ضمن قدردانی از تلاش و زحمات مدیر و همکاران این منطقه در گذر از پیک تابستان 97 گفت: از هم اکنون برنامه ریزی برای گذر از پیک تابستان 98 و اتخاذ تدابیر لازم برای مدیریت پیک با لحاظ شرایط اقتصادی و مدیریت منابع، باید در دستور کار همه مناطق قرارگیرد. 
وی افزود: هریک از مناطق 22 گانه شرکت باید با استفاده از توانمندی ها و پتانسیل نیروهای انسانی موجود، نسبت به تعریف و اولویت بندی و مشخص کردن فعالیت های اجرایی پیشگیرانه، توسعه و نوسازی شبکه و اقدامات لازم در چارچوب قانون و مقررات، با هدف تابستان 98 بدون خاموشی، اقدام کنند. 
مهندس صبوری، با تاکید بر ارائه خدمات به مشترکان در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن گفت: تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی مشترکان یکی از اهداف اساسی این شرکت می باشد و از مدیران انتظار می رود تا با پاسخگویی مناسب به مشترکان و تقویت نیروهای اجرایی نسبت به ارتقا سطح رضایتمندی مشترکان کوشا باشند.
در ادامه این نشست، مهندس افشین طوسی مدیر منطقه برق نیاوران، با ارائه گزارشی از اقدامات منطقه در خصوص مدیریت پیک تابستان 97، احداث 8 کیلومتر مسیر حفاری و 36 کیلومترکابل185*1 در تعطیلات نوروز 97 ، به عنوان اقدام شاخص منطقه در گذر از پیک تابستان 97 عنوان کرد. 
مهندس طوسی، احداث و بهره برداری 15 دستگاه پست اتوماسیون در قالب پروژه های نیرورسانی، احداث و بهره برداری از 23 دستگاه جداساز و سکسیونرهوائی جهت ایجاد قدرت مانور درشبکه هوائی 20کیلوولت،  احداث دو فیدر جدید مغان و صاحبقرانیه از پست 63 پاسداران جهت تقلیل بار فیدرهای محدوده، بازدید کلیه خطوط هوایی فشارمتوسط و تهیه طرح بهینه سازی به روش خط گرم و اجرای آن برای فیدرهای پرعارضه، تعویض شبکه های فرسوده محدوده منطقه از پست 63 کیلوولت ازگل به میزان 4.5 کیلومتر و احداث سه رینگ جهت افزایش قدرت مانور و تقلیل بار را، به عنوان دیگر فعالیت های شاخص منطقه در شش ماهه نخست سال بیان کرد. 

 

 


١١:١٠ - 1397/07/19 عدد : ٦٩١ تعداد نمایش : 2449
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال