صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

اخبار حوزه مقاومت بسیج شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، حوزه مقاومت بسیج این شرکت، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، چهارشنبه یازدهم مهرماه سال جاری، نسبت به برگزاری مسابقه تیر اندازی با اسلحه تراپ (اهداف پروازی)، اقدام کرد.
این مسابقه که در مجموعه باشگاه تیر اندازی مهام با حضور بیش از 70 نفر از مدیران و بسیجیان و در دو گروه خواهران و براداران برگزار شد؛ از گروه برادران آقایان محمد امیریان، مقام اول، مهدی متقی، مقام دوم، محمد رضا کاویانی،  مقام سوم و از گروه بانوان خانم مفتاح پور مقام اول را کسب کردند.

همچنین در روز پنج شنبه دوازدهم مهر ماه سال جاری، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، بسیجیان این شرکت به همراه خانواده، از باغ موزه دفاع مقدس، بازدید کردند.
به گزارش خبرنگار حوزه مقاومت بسیج؛ بازدید از بخش های تالار پروانه ها، مسجد خرمشهر، نمایشگاه رویدادهای انقلاب اسلامی، مزار و یادمان شهدا، نمایشگاه خودروی شهدای هسته ای، نمایشگاه ادوات جنگی، روایتگری روایان دفاع مقدس از جمله برنامه های این بازدید بود.

گفتنی است همچنین، این حوزه قصد دارد تا در روز چهارشنبه، بیست و پنجم مهرماه، نسبت به اکران فیلم تنگه ابو قریب برای همکاران و خانواده هایشان، در پردیس سینمایی باغ کتاب اقدام کند. 

 

 


١٥:٣٥ - 1397/07/18 عدد : ٦٨٩ تعداد نمایش : 1181

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال