صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

دیدار مشاور عالی وزیر نیرو، مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و مدیرعامل توزیع برق تهران بزرگ ازخانواده معزز شهدا

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، ستار محمودی، مشاور عالی وزیر نیرو، یعقوب مرادی، مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران، حسین صبوری، مدیرعامل، فرامز حسین زاده مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و چند تن از مدیران این شرکت، طی روزهای شنبه و یکشنبه  پانزدهم و شانزدهم مهرماه از خانواده معزز شهید میر مراد زهی و شهید اسماعیلی دیدار کردند.
مشاور عالی وزیر نیرو، خانواده های معظم شهدا را الگوی واقعی صبر و استقامت در جامعه عنوان کرد و افزود: ما باید درس ایثار، فداکاری، خدمت به مردم و شجاعت در زندگی را از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران که با صبر و تحمل خود، حماسه بزرگی را خلق کردند، بیاموزیم.
در این دیدار همچنین مهندس صبوری با اشاره به اینکه امنیت و آرامش امروز جامعه مدیون جانفشانی و از خوگذشتگی شهدا می باشد گفت: خانواده های معظم شهدا، سرمایه ارزشمند و معنوی نظام اسلامی هستند و یک توفیق الهی است که به نحو شایسته مورد تکریم قرار گیرند.
یادآور می شود، خانواده اسماعیلی، مهد سه شهید و یک جانباز دوران دفاع مقدس می باشد که با ایثار و از خود گذشتگی، خود را وقف دفاع از اسلام و تحقق آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند. همچنین شهید میر مراد زهی خلبان رزمنده، در روز بیست و سوم تیرماه ۱۳۶۱ به عنوان داوطلب به اتفاق چهار فروند هلیکوپتر کبری به دلیل اینکه خاک کشور را از وجود دشمن نجات دهد و پشتیبانی امدادی از نیروهای ایرانی که در خطر پاتک دشمن قرار داشتند به طرف بصره عراق به پرواز درآمد که هلیکوپتر این مرد بزرگ در عملیات پیروز مندانه رمضان  در خاک عراق مورد اصابت موشک قرار گرفت که وی به همراه کمک خلبان" ایرج عیوضی "به درجه رفیع شهادت نائل شدند و هنوز پیکر مطهر و سوخته جانشان در خاک دشمن است.

 

مریم نصیری - روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٥:٣٠ - 1397/07/18 عدد : ٦٨٨ تعداد نمایش : 1237

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال