صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

برگزاری مسابقه تیر اندازی با کلت جنگی مدیران و بسیجیان شرکت توزیع برق تهران

همزمان با گرامیداشت حماسه نهم دی ماه( روز بصیرت و بیعت با ولایت) مسابقه تیر اندازی با کلت جنگی مدیران و بسیجیان شرکت در مجموعه باشگاه تیر اندازی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ  در این مسابقه که به  همت حوزه مقاومت بسیج شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ  و با حضور 43 نفر از مدیران و بسیجیان برگزار شد؛ در گروه مدیران آقایان رضا مبارک آبادی ، حسین مظفری و محمد حسین بهرامی به ترتیب  به مقام های اول تا سوم دست یافتند و در گروه بسیجیان آقایان منوچهر غلامحسین زاده ، سید اسماعیل شاهزاده صفوی و مهدی گرمابدری  به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

بسیج    دیدار وزیر نیرو با فرماندهان بسیج صنعت آب و برق

وزیر نیرو در جمع فرماندهان بسیج وزارت نیرو  بر نقش اساسی بسیج به عنوان وفادارترین عناصر به نظام و انقلاب، کمک به تحقق و عملی کردن برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در وزارت نیرو است تاکید کرد.

بسیج  

 بر اساس این گزارش مهندس حمید چیت‌چیان" در جمع فرماندهان بسیج وزارت نیرو با بیان اینکه سال به سال آثار مثبت تشکیل بسیج در دفاع از انقلاب درک می‌شود، گفت: پایه و اساس بسیج نشات گرفته از آیات کریمه قرآن برای اتحاد و همکاری در به‌کارگیری تمامی توان جامعه برای نیل به هدف است؛ بر این اساس، بسیج تنها به کارکرد نظامی محدود نمی‌شود و آمادگی و کارآمدی بسیج باید در پایداری و استقامت جامعه اثرگذار باشد .
وی همچنین تلاش بسیجیان را به‌منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت آب و برق خواستار شد.

 خدمت رسانی بسیج وزارت نیرو در اربعین امسال

در ادامه این نشست فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو گفت: با توجه به مباحث راهبردی پیشرفت و عدالت در دهه چهارم انقلاب، هم‌اکنون بیشترین همت بسیج در حوزه‌های تخصصی برای افزایش کارآمدی دستگاه‌ها متمرکز شده است.
وی در خصوص خدمت‌رسانی به زائران حسینی در راهپیمایی اربعین گفت: در اربعین امسال، ستاد عتبات وزارت نیرو مسئولیت کار در حوزه خدمت‌رسانی آب و برق را بر عهده بسیج قرار داد و بحمدلله بیشتر کسانی که در بخش مرزی و شهرهای کربلا و نجف در این حوزه خدمت‌رسانی کردند از نیرو‌های بسیج وزارت نیرو بودند.

 برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه نهم دیماه با حضور فرماندهان و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج

بسیج

  

مراسم گرامیداشت حماسه نهم دیماه با حضور فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ روز چهار شنبه هشتم دی ماه در سالن جلسات ستاد راهبردی ساختمان شیراز برگزار شد .
 بر اساس این گزارش در این مراسم  ضمن ارائه بیاناتی از سوی دکتر نادری از اعضای هیات علمی  و تحلیلگر سیاسی و بین المللی در خصوص مسائل روز جامعه و گرامیداشت نهم دی ماه و حوادث پس از انتخابات سال 88، بیانیه سازمان بسیج مستضعفین در خصوص 9 دی و بیعت با رهبری قرائت شد.
گفتنی است در این مراسم  فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت توزیع برق تهران نیز  ضمن  معرفی آقای غلامی به عنوان مسئول حفاظت اطلاعات حوزه  پیرامون  تشکیل جلسات حلقه صالحین برادران و خواهران ، شرکت در مسابقه تیراندازی با کلت جنگی بمناسبت 9 دی ، ریشه یابی و آسیب شناسی در خصوص عدم جذب حداکثری نیروهای بسیجی  به ارائه گزارشاتی پرداخت.

 برگزاری دوره آموزشی بسیجیان جدیدالورود

بسیج  

دوره آموزشی بسیجیان جدید الورود پایگاه های تحت پوشش حوزه مقاومت بسیج روز پنج شنبه هجدهم آذر ماه در سالن همایش امام علی (ع)  ساختمان شیراز برگزار شد.
در این همایش که به همت حوزه مقاومت بسیج شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با حضور 30 تن از بسیجیان خواهر و برادر برگزار شد ؛ کلاسهای متنوع و آموزش های تخصصی شامل عقیدتی – پدافند غیر عامل  و دفاع از مقر از سوی اساتید مجرب سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد و در پایان بمنظور صدور پایان دوره آموزشی از شرکت کنندگان  این دوره آزمون انجام شد.

نشست حلقه صالحین خاص و عام در پایگاه ها برگزار شد

بسیج  

نشست حلقه صالحین خاص و عام در پایگاه ها مقاومت بسیج منطقه برق افسریه ، تهران پارس ، سعادت آباد ، بوعلی ،شمالغرب ، خیام و پاسداران  برگزار شد.
 براساس این گزارش در این برنامه های بصیرتی که با حضور مدیران و معاونین مناطق ، فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای پایگاه های بسیج برادران و خواهران برگزار شد در خصوص امر به معروف و نهی از منکر ، احکام ، احادیث ، قرائت قرآن و وصیتنامه شهدا  و برنامه های اجرایی پایگاه ها بحث و گفتگو شد.

 برگزاری دوره آموزشی رشد و تعالی بسیجیان

بسیج  

دوره آموزشی رشد و تعالی فرماندهان پایگاه های حوزه های مقاومت بسیج  به مدت سه روز (بیست و سوم ، بیست و چهارم و بیست و پنجم آذر  ماه) در مجتمع فرهنگی و آموزشی امامت سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ  برگزار شد .
در این همایش که به همت معاونت آموزش سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برگزار شد،  ضمن برپایی کلاسهای متنوع و آموزش های تخصصی عقیدتی – سیاسی – اجتماعی – امر به معروف و نهی از منکر – امور اجتماعی – روانشناسی تحلیل و بررسی و حلقه های شجره طیبه صالحین توسط اساتید مجرب بسیجی ؛ در پایان برای شرکت کنندگان گواهینامه پایان دوره آموشی  صادرشد.

 

 


١٢:٥٩ - 1395/10/19 عدد : ٦٠ تعداد نمایش : 1711

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال