صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 

تهرانی ها، قبوض برق خود را پرداخت کنند

با پایان یافتن فرصت داده شده توسط وزارت نیرو برای پرداخت قبوض برق به منظور همراهی با مشترکان سراسر کشور، ضروری است پایتخت نشینان، قبوض برق خود را در مهلت مقرر، پرداخت کنند

تاریخ خبر: ١٣٩٩/٠٣/١٧ | متن کامل

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق بزرگ به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.

تاریخ خبر: ١٣٩٩/٠٣/١٣ | متن کامل

رصد مصرف برق دولتی ها! مانور کنترل بار دستگاه های اجرایی پایتخت برگزار شد

به دنبال افزایش دمای هوا در تهران و همزمان با آغاز فعالیت 250 اکیپ عملیاتی به منظور بازدید میدانی از ادارات دولتی، با برگزاری مانوری، میزان مصرف برق 1000 دستگاه اجرایی و دولتی پایتخت، چگونگی کنترل بار شبکه توزیع و نحوه خروج از شرایط بحران، مورد ارزیابی قرار گرفت.

تاریخ خبر: ١٣٩٩/٠٣/١٣ | متن کامل

فرصت های نوین استارت آپی در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

در راستای اهداف وزارت نیرو به منظور فراهم سازی زمینه فعالیت کسب و کارهای نوین و شرکت های دانش بنیان و به کارگیری ایده های خلاق، با آغاز طرح تجمیع کننده بار در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، زمینه فعالیت علاقه مندان به استارت آپ های حوزه انرژی با هدف مدیریت مصرف برق در کلان شهر تهران، فراهم شد.

تاریخ خبر: ١٣٩٩/٠٣/١٢ | متن کامل

نشست مشترک شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و شهرداری منطقه 17 تهران

در نشست مشترک مقامات ارشد شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و شهرداری منطقه 17 تهران که با حضور مدیرکل حراست وزارت نیرو برگزار شد، جزئیات طرح بزرگ نوسازی شبکه هوایی توزیع برق این منطقه از پایتخت، مورد بررسی قرار گرفت.

تاریخ خبر: ١٣٩٩/٠٣/١١ | متن کامل

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال