صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

مشاور جدید امور بانوان و خانواده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ معرفی شد

در این مراسم، ضمن معرفی خانم فاطمه قنبری به عنوان مشاورمدیرعامل در امور بانوان و خانواده ، از زحمات و تلاش های چندین ساله خانم فریبا مفتاح پور در این سمت قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در این مراسم مهندس حسین صبوری،مدیرعامل  این شرکت به نقش و حضور تاثیر گذار زنان در شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: در سال های اخیر، نقش حائز اهمیت مشاور بانوان  به عنوان بازوان پرتوان شرکت بی شک انکار ناپذیر بوده است و خوشبختانه توانسته ایم در انتصاب بانوان توانمند در پست های مدیریتی به عنوان اولین شرکت در توزیع برق کشور ، گامی های موثری برداریم.
وی تصریح کرد: اشتغال زنان در پست های مدیریتی و کارشناسی در رده های متعدد سازمانی و حوزه های مختلف در این  شرکت، بسیار ضروری است و در این خصوص می بایست برنامه های زیرساختی و مفصلی در حوزه بانوان وخانواده در قالب کمیته ها متعدد، تشکیل شود.

مدیرعامل ادامه داد:  یکی از شاخص‌های برتری یک سازمان ، دارا بودن نیروی انسانی متعهد و جوان است در واقع  وجود کارکنان متعهد و جوان وجهه سازمان را در اجتماع ارتقاء می‌دهد و زمینه رشد و توسعه آن را فراهم می‌کند و اظهار امیدواری کرد که با حضور نیرو های جوان در پست های مدیریتی و  استفاده از تجربیات نیروهای باتجربه در شرکت ، بتوانیم، نو آوری بیش از پیش در حوزه های مدیریتی این شرکت، شاهد باشیم.

 در ادامه این نشست فریبا مفتاح پور مشاور سابق مدیرعامل در امور بانوان و خانواده در خصوص فعالیت های این حوزه در سال های اخیر  ضمن قدردانی از حمایت های مدیرعامل این شرکت در حوزه بانوان و خانواده، گفت: تا به امروز تقریبا 25 درصد از کارکنان این شرکت را بانوان تشکیل داده اند و  در پست های مدیریتی نیز 22 درصد از بدنه مدیریتی این شرکت، در اختیار این قشر قرار دارد، همه اینها نشان از نقش مهم بانوان و توجه به جایگاه آنها در این شرکت، دارد.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم مهندس حسین صبوری با اهدای لوحی از خدمات فریبا مفتاح پور در زمان تصدی گری این پست، قدردانی کرد. 

 

 

 

 

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٧:٢٧ - 1399/02/24 عدد : ١٠٨٥ تعداد نمایش : 444
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال