صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

بازدید سرزده معاون امور مناطق برق از منطقه برق رودکی

معاون امور مناطق برق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف بررسی عملکرد مناطق در راستای خدمت رسانی به مشترکان ، از منطقه برق رودکی بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ؛ در این بازدید که صبح روز چهارشنبه ؛17 اردیبهشت ماه با حضور حمیدرضا ملکی وش ؛معاون امور مناطق برق ، ناظر و مجری میز خدمت دفتر روابط عمومی صورت گرفت ، ملکی وش تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات شایسته در کوتاهترین زمان به مشترکان را از مهم ترین برنامه های جاری شرکت دانست و از تداوم بازدید های سرزده از مناطق برق به منظور حصول اطمینان از خدمت رسانی مناسب به مشترکان خبر داد .

ملکی وش با اشاره به اینکه با افزایش دمای هوا بی تردید یکی از دغدغه های اصلی شرکت اتخاذ تدابیر لازم به منظور تامین برق پایدار و در نهایت جلوگیری از بروز خاموشی احتمالی در ساعات پیک بار می باشد ،تصریح کرد با اجرای برنامه های از پیش تعیین شده تلاش می کنیم تابستانی بدون خاموشی را سپری کنیم .

محمدرضا مرادی؛ مدیر منطقه برق رودکی نیز در این بازدید به ارائه گزارش جامع در حوزه های مختلف خدمات مشترکین ،بهره برداری و طرح و برنامه پرداخت و به دنبال آن مجری ارزیابی میز خدمت از حوزه های مختلف اجرایی و عملیاتی منطقه بازدید کردند.

گفتنی است ؛ملکی وش در حاشیه این بازدید ،پاسخگویی سریع و شفاف در چارچوب مقررات به درخواست های مشترکین را ضروری خواند و تاکید کرد: سیاست ها و اهداف شرکت باید در راستای رفاه شهروندان بوده و نیاز آنان در چارچوب مقررات و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده شود.

 

 


١٢:١٧ - 1399/02/21 عدد : ١٠٨٣ تعداد نمایش : 324
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال