صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

پایداری و امنیت کامل شبکه توزیع برق تهران در زمان برگزاری انتخابات

با تمهیدات به کار گرفته شده وآماده باش تمامی مدیران و حضور موثر نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در سطح پایتخت و شعب اخذ رای، شبکه توزیع برق تهران در طول مدت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، در پایداری و امنیت کامل بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در راستای مشارکت در برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، نیروهای فنی و عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با استقرار در نقاط مختلف شهر تهران و شعب اخذ رای، حفظ امنیت و پایداری شبکه برق پایتخت را بر عهده داشتند.

همچنین ضمن حضور مدیرعامل این شرکت در ساختمان ستادی شماره دو، معاونان و مدیران ستادی و مدیران مناطق 22 گانه برق نیز در طول مدت جمع آوری آرای شهروندان، در حوزه کاری خود، حضور داشته و بر روند تامین برق شعب اخذ رای نظارت داشتند.

بر اساس این گزارش؛ مهندس همایون حائری؛ معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی ضمن برقراری تماس تلفنی با  مهندس صبوری؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از اقدامات انجام شده در راستای ارائه خدمات حوزه برق به شعب اخذ رای قدردانی کرد.

مهندس صبوری؛ مدیرعامل شرکت نیز با اشاره به تعداد قابل توجه شعب اخذ رای در پایتخت و همچنین وجود ملاحظات خاص امنیتی و سیاسی در پایتخت و اهمیت دوچندان تامین برق مورد نیاز شعب و جلوگیری از بروز خاموشی های ناخواسته، با قدردانی از کارکنان این شرکت که همچون گذشته در برگزاری مراسم مختلف سیاسی، مذهبی و یا اجتماعی، مشارکت موثر داشته اند عنوان کرد: با تلاش های انجام شده از مدت ها پیش از برگزاری انتخابات و استقرار خودروها و نیروهای عملیاتی و حضور کامل مدیران و کارکنان در روز برگزاری انتخابات، شاهد شبکه برقی پایدار و عدم وقوع خاموشی در شعب در تمام مدت اخذ آرا بودیم.  

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


٠٩:٣٦ - 1398/12/03 عدد : ١٠٤٩ تعداد نمایش : 1158
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال