صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

برگزاری نشست ثبت تجارب زیسته مدیران زن صنعت آب و برق به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

با حضور مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده، نشست ثبت تجارب زیسته مدیران زن به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ این نشست با حضور، مولود شیوا، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده، حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و جمعی از مشاورین امور زنان و خانواده شرکت های صنعت آب و برق استان تهران و برخی از زنان مدیر این شرکت، صبح روز چهارشنبه، سی ام بهمن ماه ،به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برگزار شد.
در این نشست در ابتدا حسین صبوری  ضمن خیرمقدم به مدعوین، با اشاره به شرایط بین المللی و ملی، اظهار داشت: ضروی است،حضور بانوان در زمینه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.در همین راستا شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ،در بدنه مدیریتی خود اقدام به انتصاب زنان شایسته و کارآمد، کرد.
وی با تاکید بر جوان گرایی گفت: جوانان همیشه در همه عرصه ها نقش و تاثیر خود را ثابت کرده اند و  فضا دادن به جوانانی که با تجربه، هوشمند و کارآمد در محیط کار خود را به اثبات رسانده اند چه مردان و چه زنان ما را در مسیر رسیدن به اهداف این شرکت، یاری خواهد داد.
حسین صبوری ضمن قدردانی از مشاور بانوان شرکت و همچنین، دیگر بانوان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، اظهار امیدواری کرد با تلاش بیش از پیش، بانوان، بتوانیم شاهد حضور بیشتر ایشان در عرصه های مدیریتی باشیم.
در ادامه فریبا مفتاح پور، مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده ضمن قدردانی از مدیرعامل این شرکت به دلیل پشتیبانی همیشگی از افراد ساعی و توانمند علی الخصوص بانوان، گفت: فراموش کردن یا عدم توجه کافی و لازم به این قشر از جامعه در واقع فراموش کردن نیمی از خود است و با بکار گیری نیرو های کارآمد در حوزه مردان و هم در حوزه زنان می توانیم به توسعه کمی و کیفی جامعه بیندیشیم .
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که تمام بانوان این شرکت بتوانند مانند دیگر مدیران زن در این شرکت به جایگاه واقعی خود دست یابند.
در ادامه این نشست، مولود شیوا، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانوده ضمن تشکر از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به دلیل پیش گام بودن در قرار دادن بانوان در بدنه های اصلی مدیریتی این شرکت، اظهار داشت: امیدوارم تمام شرکت های تابعه وزارت نیرو از توزیع نیروی برق تهران بزرگ در این خصوص، الگو برداری کنند.
وی گفت بسیار خرسندم که، در شرکت توزیع نیروی بررق تهران بزرگ همواره شاهد نگاه ویژه مدیریت این شرکت به بانوان بوده ایم و  با اشاره به طرح ملی روشنا تصریح کرد: این طرح که توسط این شرکت اجرایی شد توانست نقش بسیار موثری در روند الگوی مصرف در بانوان بگذارد.
مشاور وزیر در امور بانوان گفت: باید از ظرفیت های اجتماعی زنان به عنوان مدیران آب، غذا و انرژی در خانواده و اجتماع بهره برد و این امر از طریق گفت و گوی اجتماعی به عنوان یکی از وظایف وزارت نیرو در حال انجام است.
 همچنین در ادامه این نشست، فیروزه رامشخواه، معاون مهندسی و نظارت و آمنه جمالو، مدیر منطقه برق بوعلی، با تشریح تجربیات خود در مسیر فعالیت و پیشرفت ، به پرسش های حاضرین در مسیر کاری خود پاسخ دادند.
همچنین در این نشست از فریبا مفتاح پور، مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده، با اهدای لوحی از سوی  رضا انجم شعاع معاون حقوقی و پشتیبانی وزیر نیرو، قدردانی شد. 

 

 

سمیرار ضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٦:٢٢ - 1398/11/30 عدد : ١٠٤٨ تعداد نمایش : 772
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال