صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

برگزاری آئین تودیع و معارفه معاون منابع انسانی و معاون امور مناطق برق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و تنی چند از مدیران ارشد شرکت، معاون منابع انسانی و معاون امور مناطق برق این شرکت، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با صدور احکامی از سوی، حسین صبوری ،مدیر عامل شرکت، آقایان حمید رضا ملکی وش به عنوان معاون امور مناطق برق و مسعود قاسمی به عنوان، معاون منابع انسانی، منصوب شدند.

در این مراسم که ظهر روز، بیست و ششم بهمن ماه، در سالن جلسات ساختمان ستاد راهبردی،  برگزار شد، مدیرعامل، ضمن تبریک میلاد  با سعادت حضرت فاطمه (س)، امام خمینی (ره)، روز مادر و گرامیداشت مقام زن ، از خدمات ارزشمند حمیدر رضا ملکی وش، تقدیر کرد و گفت: در دوران تصدی معاونت منابع انسانی توسط آقای حمیدرضا ملکی وش، خوشبختانه شاهد پیشرفت های بسیار زیادی در حوزه ساختار منابع انسانی، مدیریت جذب، نگهداشت و توانمند سازی کارکنان با هدف رشد و تعالی منابع انسانی که سرمایه های بی بدیل این شرکت هستند، بودیم و اظهار امیدواری کرد با تمرکز مضاعف بر انتظارات و برنامه های کلان جهت تسریع و تسهیل در مسیر دستیابی به اهداف استراتژیک شرکت، گام برداریم.

وی با تاکید بر هم افزائی و همدلی بیشتر در سطح شرکت به منظور دستیابی به اهداف و حفظ حقوق صنعت برق و رضایت مندی ذینفعان، به ویژه مشترکان و شهروندان در پایتخت، که از اهداف عالی شرکت می باشد، اظهار داشت: مطمئنا با حضور جوانانی همچون آقای مسعود قاسمی، که دوران فعالیت خویش در حوزه های ستادی توانسته اند عملکرد قابل توجه ای را از خود ارائه دهند، با تعامل و همکاری تمامی ارکان شرکت ، شاهد پیشرفت دو چندان در این حوزه خواهیم بود.

حسین صبوری ضمن قدردانی از عملکرد حوزه منابع انسانی و همکاران این بخش و همچنین مدیریت حراست و امور محرمانه،تصریح کرد: بدون شک رعایت اخلاق حرفه ای و حفظ ارزش های سازمانی، بهترین راهبرد در مسیر تحقق برنامه های شرکت می باشد.

حمیدرضا ملکی وش، در خصوص اقدامات انجام شده در معاونت منابع انسانی در دوران تصدی گیری خویش گفت: تمام سعی مجموعه منابع انسانی انجام امور با تکنیک های جدید سازمانی می باشد در این خصوص با اجرای فراخوان عمومی در زمینه جذب مدیر برای اولین با در حوزه منابع انسانی اقدام شد، همچنین اجرای سامانه مکانیزه روئیت اطلاعات پرسنلی، تدوین روش اجرائی مساعدت های درمانی، دستورالعمل ورزشی، جذب و نگه داشت، رشد،  ارتقاء، توانمند سازی و نظام جانشین پروری، نیز از دیگر اقدامات انجام شده در این دوره بود.

وی در پایان اظهارات خود ضمن تشکر از تمامی مدیران و همکاران حوزه منابع انسانی، از یکایک مدیران حوزه های مختلف به دلیل همراهی و همدلی با حوزه منابع انسانی، قدردانی کرد.

همچنین در ادامه این مراسم، مسعود قاسمی نیز، ضمن خداقوت به تمام همکاران، اظهار داشت: امیدوارم با استفاده از انرژی جوانی، خرد، تدبیر و تجربه کارکنان بتوانیم در مسیر خدمت گذاری به نظام جمهوری اسلامی، علی الخصوص همکاران شرکت گام برداریم. 

یادآور می شود، مسعود قاسمی با حفظ سمت تا اطلاع بعدی ، سرپرستی مدیریت حراست وامورمحرمانه، را نیز  به عهده خواهد داشت.

در پایان این مراسم با اهدای لوحی از سوی مدیرعامل از  تلاش های حمیدرضا ملکی وش در زمان تصدی گری معاونت منابع انسانی، قدردانی شد.

 

 

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٨:٢٩ - 1398/11/26 عدد : ١٠٤٥ تعداد نمایش : 1074
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال