صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

تاکید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، بر تسریع در روند ارائه خدمت به مشترکان در بازدید از منطقه برق سینا

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با همراهی جمعی از معاونان و مدیران شرکت، از روند فعالیت های منطقه برق سینا، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ مهندس حسین صبوری، مدیرعامل، در این نشست که صبح روز دوشنبه، 14 بهمن ماه، با هدف بررسی میدانی فعالیت های منطقه برق سینا، انجام شد، ضمن خداقوت به کارکنان این منطقه و گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه در ایام سرد سال قرار داریم، موارد برنامه ریزی شده به منظور مقابله با بحران های احتمالی و همچنین ترویج فرهنگ مدیریت مصرف در میان مشترکان در این ایام، ضروری می باشد. 

در این بازدید مهندس حسین صبوری، مدیرعامل، در خصوص کنترل پیک تابستان 99 گفت: مورد انتظار است با برنامه ریزی و ارزیابی های منظم و دقیق و توجه به تجربیات سال های گذشته، اصولی ترین، بهترین و راهبردی ترین تصمیمات اتخاذ شود، تا بتوانیم تابستانی بدون خاموشی را سپری کنیم.

آموزش و بازآموزی مستمر در تمامی بخش ها مورد انتظار می باشد و برنامه ریزی و اهتمام مضاعف در خصوص ارائه آموزش تخصصی به تمامی کارکنان به شکل پیوسته و متناسب با تغییرات و استفاده از پیشنهادات و راهکارهای ابتکاری به منظور دستیابی به بالاترین بهره وری از دیگر موضوعات مورد تاکید مهندس صبوری، در بازدید از منطقه برق سینا بود.

گفتنی است در این نشست؛ مهندس فردین آذری، مدیر منطقه برق سینا، گزارش کاملی از عملکرد بخش های مختلف این منطقه، به مدیرعامل و هیات همراه، ارائه داد و در پایان از کارکنان نمونه این منطقه، تقدیر شد.

 

سمیرا  رضایی-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٧:٤٥ - 1398/11/14 عدد : ١٠٣٦ تعداد نمایش : 620
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال